Zalety prywatnego transportu medycznego

Zalety prywatnego transportu medycznego

W przeciwieństwie do karetek publicznej służby zdrowia, prywatny transport medyczny jest dostępny praktycznie dla  każdego pacjenta – niezależnie od stanu zdrowia czy też powodu przewiezienia. Dlatego jest to dobra propozycja dla każdego, kto potrzebuje dojechać do szpitala, poradni, laboratorium i nie tylko. Nie kwestionujemy powodu transportu i nie ograniczamy swoich usług dla wybranych pacjentów. Jest to bezpieczna alternatywa dla zwykłego transportu np. taksówką czy też komunikacja miejską.

Do podstawowych zalet prywatnego transportu medycznego należą:

  • Dyspozycyjność – jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę i pracujemy każdego dnia w roku, także w święta i wszelkie inne dni wolne od pracy.
  • Dostępność – nie stawiamy wymogów wobec pacjentów. Z prywatnego transportu medycznego mogą skorzystać zarówno osoby ciężko chore, niepełnosprawne, jak i osoby starsze mające problemy z samodzielnym poruszaniem się czy też pacjenci potrzebujący dojazdu na dializy i nie tylko.
  • Bezpieczeństwo – pacjentów przewozimy komfortowymi karetkami, na pokładzie których znajdują się ratownicy medyczni. Dzięki temu możemy na bieżąco monitorować stan pacjenta i w razie potrzeby udzielić mu pomocy medycznej.
  • Elastyczność – dopasowujemy się do pacjenta. Podczas transportu może mu towarzyszyć bliska osoba. Dowieziemy pacjenta w każde miejsce – zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Dopasujemy również pojazd do indywidualnych potrzeb. Dysponujemy karetką transportową, podstawową oraz specjalistyczną.